Gamintojai
Kaina
Nuo 15 iki 1305
Pristatymo laikas
Medžiaga
−10%

Baltijos Brasta Katarina dušo kabina

Baltijos Brasta Katarina dušo kabina montuojama prie sienos su profiliu, ji suteikia tvirtumo ir nepraleidžia vandens.

449 €
−26%

Roltechnik Proxima PXR2N dušo kabina

Pusapvalė dušo kabina Roltechnik Proxima PXR2N. Galimi matmenys: 800x800; 900x900; 1000x1000; Aukštis 1850 arba 2000; Stiklas: skaidrus, matinis arba šinšila;

345 €
−26%

Roltechnik Proxima PXS2L+PXS2P kvadratinė dušo kabina

Kvadratinė dušo kabina Roltechnik Proxima PXS2L+PXS2P. Galimi matmenys: 800x800; 900x900; 1000x1000; Aukštis 1850 arba 2000; Stiklas: skaidrus, matinis;

340 €
−10%

Baltijos Brasta Sonata dušo kabina

Baltijos Brasta Sonata lengvai montuojama ir eksploatuojama dušo kabina. Lengva valyti..

521 €
−10%

Baltijos Brasta Julija dušo kabina 90x90 skaidrus stiklas

Baltijos Brasta Julija  "Švarių" formų dušo kabina. Kai dušo kabina nesinaudojama, jos dureles galima patogiai prilenkti prie sienos ir suformuoti didesnę dušo patalpos erdvę. Dušo kabinos durys atsidaro j abi puses.

539 €
−10%

Baltijos Brasta Banga dušo kabina

Baltijos Brasta Banga berėmė pusapvalė dušo kabina su lenktomis stiklinėmis atsidarančiomis durelėmis, todėl labai patogi valyti. Būtina numatyti erdvę dušo kabinos durelių patogiam varstymui.

539 €
−10%

Baltijos Brasta Alma dušo kabina

Baltijos Brasta Alma plačios lenktos šios kabinos durelės ne tik atrodo puikiai, tačiau ir tinka daugumai vonios kambarių. Kabinos duris galima patogiai atidaryti ir mažesnėse patalpose. 

701 €
−10%

Baltijos Brasta Rasa dušo kabina

Baltijos Brasta Rasa keturkampė dušo kabina su slankiosiomis durelėmis. Durelės suprojektuotos taip, kad slankioja kampu, todėl ši dušo kabina puikiai tinka sprendžiant nedidelės erdvės problemas. 

341 €
−10%

Baltijos Brasta Laima dušo kabina

Baltijos Brasta Laima keturkampė dušo kabina su slankiosiomis priekinėmis durelėmis. Minimalus fasado plotis turi būti ne mažiau kaip 1 metras, todėl ši kabina labiau tinkama erdviems vonios kambariams.

350 €
−10%

Baltijos Brasta Vaiva dušo kabina

Baltijos Brasta Vaiva penkiakampė, itin ekonomiškai erdvę išnaudojanti dušo kabina su slankiosiomis durelėmis. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

323 €
−10%

Baltijos Brasta Nora dušo kabina

Erdvi Baltijos Brasta Nora keturkampė dušo kabina, tinkanti erdviems vonios kambariams. Patogi valyti. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

431 €
−10%

Baltijos Brasta Kristina dušo kabina

Lengvai montuojama ir eksploatuojama stačiakampė dušo kabina Baltijos Brasta Kristina. Lengva valyti.

359 €

Dušo kabinos

Stilingavonia.lt rūpinasi Jumis – dalinamės dušo kabinų svarbiausiais aspektais, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį kuriant Jūsų svajonių vonios kambarį:

· DUŠO KABINOS MATMENYS. Matmenys galimi įvairūs, nuo mažų 80x80 iki nestandartinių gaminių. Dušo kabina 80x80 yra labai suspausta, tad jeigu yra galimybė, statykitės bent 90x90, kad pajustumėte maksimalų komfortą.

· DUŠO ATIDARYMO MECHANIZMAS. Mechanizmai gali būti stumdomi arba varstomi. Šis pasirinkimas turėtų priklausyti nuo Jūsų vonios kambario išplanavimo. Pvz. negali būti varstoma dušo kabina, jeigu klozetas ar praustuvas neleistų durims pilnai atsiverti. Tokiu atveju reikėtų pasirinkti stumdomo tipo. Kita vertus, jeigu netrukdo nei klozetas, nei praustuvas, tai geriausias variantas pasirinkti varstomą, nei stumdomą kabinos variantą. Pagrindinis aspektas dėl kurio reiktų rinktis varstomą tipą - lengvesnė priežiūra. Slankiojančiose kabinose yra borteliai, kuriose statosi ratukai ir visas slankiojimo mechanizmas. Jame kaupiasi nešvarumai, o išvalyti juos yra labai sudėtinga. Varstomose dušo kabinose, statosi vyriai kurių pagalba dušo durys varstosi ir nėra jokių rėmų kur kauptis nešvarumams.

· PROFILIO SPALVA. Jeigu derinate santechniką juodą ar baltą įskaitant ir maišytuvus, tai galime pasirinkti profilį juodą ar baltą. Jeigu stilius sendintas ir visi elementai sendinto žalvario ar aukso spalvos, tai ir profilius galime pasirinkti atitinkamos spalvos. Dažniausia praktika - blizgus chromas, kurį siūlo dauguma modelių.

· STIKLO SPALVA. Šiuo metu dušo kabinos yra įvairiausių variantų nuo skaidrių, tonuotų, raštuotų, matinių iki veidrodinių ar su piešiniais variacijų. Tik nesuklyskite pasirinkę stiklo spalvą, derinkite prie atitinkamų spalvų. Jeigu yra maža erdvė, rekomenduotina statyti skaidrų stiklą, tačiau rekomenduotume tonuoti, o ypač matiniai, satininiai, raštuoti stiklai kaip „siena“ atima erdvę ir dar ją sumažina.